bojové hry

20. ledna 2007 v 12:16 | Katka-flopsa |  Hry
Super Deadmatch (bojové hry)
595.6KB
Ve hře Super Deadmatch můžete hrát buď za zlobivou dívku nebo za mazaného rošťáka. Cílem hry je "ukamenovat" protivníka různými předměty. Snažte se proto nastavit ideální úhel a sílu střely. Hru můžete hrát s kamarádem nebo proti počítači.
Action Man (bojové hry)
2.9MB
Vyzkoušejte si velmi povedenou online hru Action Man, která vás vtáhne do krutého prostředí nekompromisní války. Vaším cílem je likvidovat veškeré nepřátelské jednotky a vysvobozovat rukojmí, kteří vám mohou dát různé bonusy.
Zbojník pásovec (bojové hry)
1.1MB
S chrabrým hrdinou se vydáte bojovat proti zlu, které má snahu ovládnout a vypálit vaší rodnou zemi. S nasazením vlastního života se budete muset postavit rebelům na odpor. Postačí vám ke splnění úlohy meč, který máte stále u sebe, nebo si budete muset vypomoci střelnou zbraní?
Castle under Fire (bojové hry)
831.7KB
A máme pro vás další hru na téme bránění hradu. Tentokrát musíte bojovat proti zlým čarodějkám a ostatním démonům, kteří se budou snažit dobít vaši pevnost.
Snow Blitz (bojové hry)
1.1MB
Pokuste se přemoci vaše nepřátele ve sněhové válce. Pokud vás protivník několikrát zasáhne, hra končí. Můžete se schovat za sněhovou zátarasu a omezit tak šance protivníků na úspěšný zásah.
Pest Attack (bojové hry)
213.7KB
Přepadeni pavouky a krysami svádíte nelítostný souboj s touto havětí přímo ve vašem obýváku. Jak dlouho dokážete vzdorovat těmto nezvaným hostům?
The Black Knight (bojové hry)
1.1MB
Zahrajte si pohádkovou hru v roli chrabrého rytíře. Král vám přikázal vymámit z občanů dlužené peníze. Dokážete splnit svůj úkol?
Ant ken-do (bojové hry)
32.5KB
V této hře soupeříte na laně s dalším bojovníkem pomocí dlouhé bambusové tyče. Vyhrává ten, který shodí svého protivníka do vody.
Fort defender (bojové hry)
634.9KB
Bráníte si svojí pevnost před útoky nepřátelských jednotek. Mezi jednotlivými levely můžete nakupovat opevnění, najímat vojáky, opraváře apod.
Geek Fighter (bojové hry)
1.8MB
Klasická mlátička, kde se účastníte souboje jeden na jednoho. Kdo dříve padne, prohrává. Můžete si vyzkoušet také multiplayer.
2D knock-out (sportovní hry)
840.5KB
Vydrželi byste v boxerském ringu alespoň jedno kolo profesionálního zápasu? Můžete si to vyzkoušet v této dobré sportovní hře, která dokonale prověří váš postřeh. Snažte se umně vyhýbat soupeřovým úderům a potom sami zasaďte rozhodující ránu, která vašeho soka knokautuje.
Alien Hominid (bojové hry)
1.9MB
Zkuste se vžít do role mimozemšťana, jehož kosmická loď havaruje a nouzově přistane na naší planetě. Tento nebohý tvor ničemu nerozumí a nemá žádné zlé úmysly. O opaku jsou však přesvědčeni agenti FBI, kteří mu jdou nesmlouvavě po krku. Pomozte zklamanému mimozemskému mužíčkovi přežít!
Kangoo vs Kangoo (hry pro dva)
338.5KB
Kangoo vs. Kangoo je, jak už název hry napovídá, nelítostný souboj dvou vačnatců. Jedná se o hru pro dva hráče, takže si určitě se svým parťákem užijete při hraní s těmito legračními klokany spoustu legrace. Vyhrává ten, kterému se povede vytlačit svého protivníka z ringu.
Office Hunter (bojové hry)
701.7KB
Stane se vám občas, že nenávidíte svou práci natolik, že byste nejraději zničili celou kancelář, rozstříleli všechny kolegy a pak motorovou pilou naporcovali vašeho šéfa? Hra Office Hunter je pak ideální příležitostí. S pomocí motorové pily a pistole vám nebude nic překážkou!
Alien Clones (bojové hry)
292.2KB
Vyzkoušejte si ovládání bojového robota a pokuste se zneškodnit co nejvíce vašich protivníků. V každém kole vás čeká těžší obtížnost. Ve hře můžete použít více druhů zbraní
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama