Hilary Duff

2. ledna 2007 v 13:04 | Já |  Celebrity
životopis:
HILARY DUFF
herečka
Datum narození: 28.9.1987
Místo narození: Houštin, USA
Znamení zvěrokruhu: Váhy
Životopis:
Hilary Duff od 5 let navštěvovala balet, a tak jako ve všem i v něm byla výborná. Po2 letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známí jako louskáček). Později začala hrát v reklamách a v 11 letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy) , který jí pomohl ke slávě a úspěchu.
Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve 13 letech uspěla v konkurzu na Lizzie McGuire. Američané si tento seriál zamilovali ) a sním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačkou, A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire. To už Hilary znala celá Amerika, takže se není divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval Agent Cody Banks. Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire , a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás známí jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.
Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se věnovat zpěvu naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo druhé album a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.
Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. v červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit další film Hearth of Summer. Pole některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny.

PÁR FOTEK:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama