Hry-Srandičky :-D

20. ledna 2007 v 12:06 | Katka-flopsa |  Hry
Hit Crazy Frog (srandičky)
266.7KB
Není tomu tak dávno, kdy začal bláznivý žabák útočit na přední místa evropských hitparád se svým hitem. Pokud vám však jeho hudba už leze na nervy, můžete se pohodlně odreagovat následující hrou.
Zákony schválnosti (srandičky)
1.1MB
V této legrační hře máte kouzelnou moc tropit jendomu panáčkovi všelijaké naschvály. Najděte jenom správný předmět a místo, kde jej využít a čeká na vás zajímavá podívaná. Ne aby vás ale napadlo zkoušet podobné praktiky ve skutečnosti :)
Zákony schválnosti 2 (srandičky)
1.5MB
Speciální vánoční verzí oblíbené hry Zákony schválnosti bychom Vám všem chtěli popřát krásne prožití vánočních svátků a spoustu dárků pod stromečkem. Princip hry je stejný, jako u prvního dílu.
Liebefrosch (srandičky)
301.1KB
Pro chvíle odpočinku si můžete pustit oddechovou animaci, ve které vám zazpívá malá zelená žabka uklidňující píseň. Pro pobavení můžete animaci poslat i svým přátelům ;) Stačí, když v detailu animace kliknete na tlačítko "poslat" a vyplníte příslušný e-mail.
Vzpoura počítače (srandičky)
4MB
Vzpoura počítače je bravurně zpracována animace, ve které si nebohý animátor nešťastně vytvoří postavičku z démonické říše počítačového zla. Vychutnejte si krátký příběh a doufejte, že váš počítač podobný osud nikdy nepotká :) Uhodnete, zda-li bude mít animace dobrý konec nebo skončí katastrofou?
Golden Gate Drop (srandičky)
883.5KB
Hrstka dělníků, kteří opravují slavný most Golden Gate ve městě San Francisco, se rozhodla, že si dlouhé chvíle v práci zpříjemní škodolibou zábavou - házením balónků s vodou z vrcholu mostové konstrukce na pozemní pohyblivé cíle :) Pozor, ať nezasáhnete četnický vůz či nebohou stařenku!
Voodoo (srandičky)
614.3KB
Potřebujete se odreagovat? Naštval vás někdo z vašeho okolí? Pak si neváhejte ve hře Voodoo sestavit jeho podobiznu a dát mu pořádně za vyučenou. Při troše štěstí sestavíte i známé osobnosti.
Destroy Your PC (srandičky)
638.5KB
Pokud vás neposlouchá počítač, můžete se zde pohodlně odreagovat, aniž byste napáchali škody na majetku :) Po dokončení této jednoduché hry se vám určitě uleví.
Rats On Cocaine 5 (srandičky)
2.1MB
Poslední pátý díl ze série Rats on Cocaine je vyvrcholením celého příběhu o dvou krysách, které spolu trávily spoustu času nejen v laboratořích pokusného střediska.
Itchy a Scratchy (srandičky)
661.2KB
Podívejte se na brutální snímek dvou populárních kreslených postaviček Itchyho a Scratchyho. Tentokrát uvidíte, jaké zákeřné nástrahy se dají nalíčit v obyčejném lese.
Rats On Cocaine 4 (srandičky)
1.7MB
Čtvrtá epizoda populárního cartoonu má podnázev Bludiště. Podívejte se na tuto animaci a uvědomíte si, jak brutální mohou být pokusy na zvířatech.
Rats On Cocaine 3 (srandičky)
1.8MB
Třetí z celkem pěti epizod animovného seriálu o krysách, u kterého se určitě zasmějete, vás spolehlivě přesvědčí, že s drogami není nikdy dobré začínat.
Rats On Cocaine 2 (srandičky)
1.4MB
Ve druhém dílu brutálních animací o pokusných krysách s podnázvem Paranoid uvidíte bující rivalitu mezi těmito tvory. Nedoporučujeme sledovat animaci před spaním.
Rats On Cocaine (srandičky)
1.5MB
Jak název napovídá, v tomto zajímavém animovaném videu uvidíte každodenní starosti pokusných krys závislých na kokainu :-)
Crazy Frog (srandičky)
8MB
Crazy Frog je v poslední době velmi oblíbená animovaná postavička. Podívejte se na videoklip, ve kterém hraje tento žabák hlavní roli.
Drink Drink Drink (srandičky)
385.9KB
Na toaletě popíjíte alkoholický nápoj a následně se snažíte nenačůrat mimo mísu :D Čím více pijete, tím je úloha obtížnější.
Big red roos boxing (srandičky)
242.4KB
Nyní vás čeká zábavná hra Big Red Roos Boxing. Vaším úkolem je absolvovat čtyři boxerská kola v ringu. Bojujete za legračního klokana, který se v každém kole utká s neméně legračním protivníkem z říše zvířat. Prokažte svou zdatnost a všem zvířátkům to pořádně nandejte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama