Závodní hry

20. ledna 2007 v 12:12 | Katka-flopsa |  Hry
Motor Bike (závodní hry)
346.3KB
Motor Bike je zajímavá verze závodní online hry, která se podobá populární Elastomanii. Vaším úkolem je projet v každém kole krkolomnou trať, aniž byste zranili jezdce na vaší motorce. Čím dále se dostanete, tím budou jednotlivé úrovně obtížnější.
Thump (závodní hry)
360.9KB
Thump je dvoudimenzionální závodní hra, ve které budete muset zajet určenou trať ve stanoveném časovém limitu. Před každým kolem si můžete zvolit obtížnost hard nebo easy. Budete schopny dohrát hru až do konce?
4x4 Rally (závodní hry)
2MB
V této závodní hře si budete moci mimo jiné vyzkoušet i školu smyků. Hned první závod se totiž odehrává na velmi kluzkém povrchu. Jak dlouho budete muset trénovat než se vám podaří porazit všechny vaše soupeře?
Hyper Jet Racing (závodní hry)
504.7KB
Hyper Jet Racing je netradiční závod vznášedel na virtuální trati. Poražte své soupeře a postupte tak do dalšího kola. V dalších kolech na vás čekají náročnější tratě.
Turbo Spirit (závodní hry)
1.8MB
Po delší době vám přinášíme hru ze závodnického prostředí. Turbo Spirit je motoristická hra velmi rychlých jednostopých vozidel. Dokážete úřidit silné motorky a porazit všechny vaše soupeře nebo upadnete s hanbou do průměru?
Drivers education (závodní hry)
659.5KB
Drivers Ed je povedená simulace, která vám pomůže připravit se na závěrečné zkoušky v autoškole. Naučte se správně zatáčet, projíždět křižovatky a parkovat.
Wheelers (závodní hry)
633.8KB
Nenechte si ujít dobře hratelné závody silničních motocyklů. Když dojedete do cíle jako první, odemknou se vám další tratě. Rovněž nesmíte opomenout doplňovat palivo.
Risky Whisky (3D hry)
1.1MB
Dovést bednu s lahvemi Whiskey je velice nelehký úkol, zvláště pokud je náklad umístěn na korbě pickupu a jedete po krkolomné cestě. Zkuste dopravit lahve do cíle co nejdříve a bez nehod.
Skidoo TT (závodní hry)
323.7KB
Závodíte na sněžných skútrech. Snažte se zajet tratě v rekordních časech. Každá dráha se jede na několik kol a obsahuje řadu překážek.
BMW (závodní hry)
525.1KB
Ženete se po silnici zběsilou rychlostí v černém BMW 735 z roku 1999 z filmu Kurýr. Snažte se vyhnout všem nástrahám, které na vás nalíčila téměř bezmocná policie. Hra má výbornou grafiku a skvělý hudební doprovod, při kterém vám to skutečně pofrčí o sto šest!
Speed Racing 3D (3D hry)
1.6MB
Zajeďte se rozsáhlý okruh v závodním autě proti řadě protivníků. Zvládnete celou trať na plný plyn? Při prudkém zatáčení se však můžete dostat do smyku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější sport?

Lyžování 24.4% (33)
Bruslení 11.1% (15)
Plavání 32.6% (44)
Fotbal 19.3% (26)
Volejbal 5.2% (7)
Basketbal 7.4% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama